Рівнянам рекомендують підготуватися до переходу на літній час

Перехід на літній час у 2018 році в Україні відбудеться у неділю, 25 березня. В ніч з 24 на 25 березня о 3 ранку необхідно буде перевести стрілки годинника на одну годину вперед. Тож, це означає, що вставати доведеться раніше. За словами фахівців, люди значно важче переносять перехід на літній час, тому варто підготува свій організм заздалегідь.

Рівняни зауважують, що такі маніпуляції спричиняють втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість і депресію. Найбільше годинну зміну в часі відчувають на собі люди, що мають проблеми з кров’яним тиском та захворювання серця – їм треба бути особливо уважними.

Тож, аби потім не страждати, експерти радять вже починати потихеньку готуватися до переведення годинника.

Рекомендують лягати спати щодня на 15 хвилин раніше, ніж напередодні. Аби сон був здоровим, радять забезпечити собі умови для засинання: провітріть приміщення, засинайте в тиші і темряві, не користуйтеся гаджетами перед сном.  Ідеальна температура для сну – не більше 18-20 градусів за Цельсієм. Не стимулюйте організм перед сном міцним чаєм, кавою чи алкогольними напоями. Вечеряйте не пізніше, ніж за 2-3 години перед сном. Влаштуйте собі піші прогулянки на свіжому повітрі. Готуйте собі сніданок і одяг звечора, щоб зекономити трохи часу зранку. Увімкніть зранку ритмічну музику, вона забезпечить вам бадьорий підйом і надасть позитивної енергії на весь робочий день. А ще краще прожене сонливість контрастний душ.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ