Рівнянин отримав подяку Прем’єр-міністра України

Анатолій Гірак – відомий тренер східних бойових мистецтв – понад 30 років викладає карате і має власну дитячо-юнацьку спортивну школу. Він чи не єдиний в Україні, хто працює одразу у трьох стилях: годзю-рю, фудокан та шотокан.

Пан Гірак також є старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання НУВГП, головою осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація карате» в області та автором численних наукових праць.

Нині поєднує викладацьку роботу в університеті і сам проводить заняття в залі. Його вихованці гідно репрезентують Рівненщину на всеукраїнських змаганнях. Це не залишилось непоміченим, тож днями голова облдержадміністрації Олексій Муляренко вручив йому подяку Прем’єр-міністра України.

Вже в листопаді у приміщенні ДЮСШ №4 планується вперше в історії Рівного провести Кубок України з годзю-рю карате. Цей намір озвучив Анатолій Гірак. В свою чергу, керівник ОДА запевнив, що надасть необхідну підтримку в організації змагань.

Залучаючи дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою та спортом, Анатолій Гірак вирішує ряд соціальних проблем суспільства, серед яких: організація активного дозвілля, впровадження фізичної культури та спорту у повсякденний розклад молодого покоління, виховання їх на засадах здорового способу життя, недопущення негативного впливу «вулиці».

Анатолій Гірак також є суддею міжнародної категорії з годзю-рю. Залучається до суддівства міжнародних турнірів з даного виду спорту.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ