Серед юних рівненських футболістів шукатимуть свого «Мессі»

Сьогодні у Рівному розповіли про новий загальноміський футбольний турнір серед юнаків «Рівненський Мессі». Спортивні змагання відбудуться 17 та 18 травня на стадіоні ДЮСШ «Верес» (вул. Набережна, 9). Діти змагатимуться у шести вправах, які оцінюватимуться балами за ступенем складності та правильністю виконання.

Переможець стане володарем грошової винагороди у розмірі 5 тисяч гривень та звання «Рівненський Мессі». Нагадаємо, гравець «Барселони» та збірної Аргентини неодноразово ставав найкращим футболістом світу та є кумиром для мільйонів юнаків по всьому світу.

Автором ідеї футбольного турніру стала заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. За її словами, у місті вже десять років успішно проводиться «Кубок майбутніх чемпіонів» серед шкільних команд, тому виник задум розширити формат юнацьких змагань з футболу та вийти на новий рівень.

– Завдання одне – подалі від комп’ютерів, побільше мотивації для молодих людей. Цей формат цікавий, модний та корисний для школярів та їх сімей. Умови дуже прості. Відзавтра на Фейсбуці з’явиться сторінка «Рівненський Мессі». Там буде розміщено положення турніру, форма заявки. Потрібно заповнити заявку, додати довідку від лікаря і занести в ДЮСШ «Верес». Термін подачі заявок до 17 травня включно, – розповіла Галина Кульчинська.

До участі в змаганнях допускаються юнаки 2001-2003 років народження, які зареєстровані або навчаються в Рівному. Серед всіх учасників буде відібрано 50 фіналістів, з-поміж яких визначать одного переможця. Всі фіналісти отримують пам’ятні дипломи та футболки від організаторів. Кожен учасник турніру повинен мати документи, що засвідчують його особу (ID-картку чи студентський квиток).

Серед вправ, які проходитимуть учасники – жонглювання, ведення м’яча, комплексна вправа, спритність у поведінці з м’ячем, удари на точність в квадрат та по воротах. Контролюватимуть правильність виконання вправ тренери місцевої ДЮСШ «Верес». Завтра на сторінці турніру «Рівненський Мессі» у Фейсбук з’явиться відеоролик із завданнями на турнір.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ