Сьогодні у Рівному представлять «Родинні мотиви» Валентини та Богдана Галапач

Валентина та Богдан Галапач представлять свої найкращі мистецькі доробки в спільній персональній виставці «Родинні мотиви», яка відкриється у Міському будинку культури вже сьогодні, 12 червня, о 15:00. 

Вона усе своє життя вишиває та навчає цьому мистецтву інших, а ще створює унікальний паперовий живопис. Він – пише пейзажі та ікони. Їхнє життя – це мистецтво, яке робить світ кращим.

Валентину Галапач знають у Рівному як вишивальницю, майстриню, яка працює у техніці квілінг, та викладача, що передає свої знання дітям. Її роботи часто можна побачити на так званій алеї майстрів у Рівному, на «Музейних гостинах», в експозиціях, створюваних у Будинку культури. Нині вона навчає дітей у підлітковому клубі «Меридіан», а ще є учасницею студії декоративно-ужиткового мистецтва Рівненського МБК.

В експозиції також будуть представлені роботи її чоловіка Богдана Даниловича, який є чудовим живописцем та знаним у нашому краї іконописцем. Створені ним образи та цілі іконостаси прикрашають церкви Рівного, Костополя, Рудні Почаївської та інших міст і сіл.

Виставка «Родинні мотиви» також приурочена до 70-річного ювілею пані Валентини.

Вхід вільний. Експозиція відчинена до 26 червня.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ