Скільки для Дубна коштуватимуть «весна», «осінь», «зима» і «літо»?

В рамках громадського бюджету, у місті Дубно запланували встановлення дерев’яних скульптур чотирьох пір року. Відповідно до попередніх розрахунків, вартість скульптур сягнула близько 145 тисяч гривень.

Автор ідеї, він же знаний скульптор на Рівненщині Микола Бондарчук зауважив, що цей ансамбль скульптури із дерев’яних брусів, цитуємо: «покращить естетичний вигляд центральної частини міста, благоустрій центрального парку міста та забезпечить покращення туристичної привабливості шляхом створення додаткового туристичного об’єкта».

До слова, кілька років парк Тараса Шевченка, що у Дубні, прикрашає близько десяти дерев’яних скульптур, які цей же скульптор вирізав зі старих стовбурів дерев.

Вчора, 4 червня, відділ культури і туризму Дубенської міської ради уклав договір із Миколою Бондарчуком. Відповідно до якого гонорар за виготовлення скульптур сягнув 60 тисяч гривень (15 тисяч гривень кожна).

“Сума гонорару включає суми податків та інших обов’язкових платежів відповідно до законодавства України (податок на доходи фізичних осіб 18% – 10 800.00 грн. та військовий збір 1,5% – 900,00 грн. Сума на руки становить 48 300,00 грн.)” – йдеться у договорі.

Окрім того, відділ культури зобов’язався забезпечити автора необхідними матеріалами, предметами та інструментами, необхідними для виготовлення скульптур згідно з розрахунком проекту.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ