Сьогодні не стало художниці Рівненського драмтеатру Алли Локтіонової

Сьогодні, 12 квітня, перестало битися серце художниці Рівненського облмуздрамтеатру Алли Локтіонової.

Як художник Алла Локтіонова здійснила постановку таких вистав діючого репертуару театру як “Біла ворона”, “Моя чарівна леді”, “Останній строк”, “Земля”, “Калігула”, “Полліанна”, “Самотня леді”, “Вечеря з диваком”, “Суперники”, “Розмова, якої не було”, “Сон літньої ночі”, Моя дружина… , або Як повернути чоловіка” та інших. Вона є автором художнього оформлення багатьох постановок театрах далеко за межами нашого міста, країни.

Архітектор за освітою, Алла Локтіонова вміла до найменших дрібниць продумати креслення складних сценічних конструкцій, а її ескізи театральних костюмів самі по собі вже були справжнім витвором мистецтва.

Кожна деталь на сцені у виставах художниці, як і в її реальному  житті, не була випадковою. Усе завжди мало багаторівневий, часто символічний зміст. Вона також любила залишити у виставі який свій автограф – чи то вишиту власноруч сорочку, чи то в’язану пелеринку…

Як автор художнього оформлення сотень вистав, Алла Олегівна неодноразово ставала переможницею престижних театральних фестивалів. Цьогоріч вона також створила Різдвяний вертеп, що прикрашав фойє театру у новорічно-різдвяні свята.

– Ми пам’ятатимемо її не лише як автора неймовірно глибоких сценографічних рішень, але як мудру, вдумливу, життєрадісну ЛЮДИНУ, яка любила ЖИТТЯ, обожнювала ТЕАТР. Залишивши по собі величезну кількість прекрасних театральних дітей, саме так вона називала кожну свою виставу, а також океан теплих спогадів і мудрих слів, що назавжди залишаться у серцях тих, хто мав можливість спілкуватись з митчинею, Алла Олегівна відійшла у вічність… – такими словами відгукнувся на передчасну смерть колеги колектив театру.

Прощання з Аллою Локтіоновою відбудеться 13 квітня з 12.00 до 13.00 у фойє Рівненського облмуздрамтеатру.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ