У неділю рівняни побачать, як оновили “Зеленку” (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

3 червня о 15:30 у Рівному відбудеться відкриття оновленої літньої естради в парку імені Т.Шевченка. Над проектом сучасного публічного простору у місті працювала команда "Реноме - Євробуд" спільно з місцевою владою.

Станом на сьогоднішній день було замінено асфальтне покриття на бруківку, демонтовано кінооператорську, відбулася масштабна реконструкція сцени, заміна покрівлі, всередині приміщень встановлені сучасні санвузли та роздягальні для творчих колективів, розроблена комфортна зона глядацького сектору зі зручними лавками та смітниками, задля безпеки встановлені блискавкозахист та система сигналізації.

Інфраструктура “Зеленки” стала доступною і для маломобільних людей.

3 червня у день відкриття літньої естради на рівнян чекає старт фестивалю “Рівне. Літо. Музика”, виступи відомих творчих колективів міста, військового оркестру, а також флеш-моб, квест-ігри для усієї родини з подарунками та сюрпризами, розваги від аніматорів.

Також на території “Зеленки” діятиме фотозона.

Нагадаємо, про реконструкцію “Зеленки” заговорили ще три роки тому, коли у мережі Інтернет активісти створили групу, в якій збирали пропозиції щодо реконструкції Зеленої естради у парку Шевченка.

За рік, у липні 2016-го активісти спільно з міською владою представили рівнянам попередній варіант проекту реконструкції Зеленки. Компонували його з найкращих пропозицій молодих місцевих архітекторів. Багато сперечалися і все ж вирішили, що оновлена “Зеленка” буде із сухим фонтаном, гігантськими «грибами», без кіноапаратної і, звісно, з антивандальними елементами.

Що з усіх цих пропозицій витримало випробування часом і таки було реалізовано, рівняни побачать вже цієї неділі, о 15:30.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ