У Рівне приїде daKooka

У суботу, 2 червня, о 19:00 в нічному клубі «Catarsis» у Рівному відбудеться концерт учасниці шоу «Голос країни» daKooka.

Талановита вокаліста і діджей презентує рівнянам новий альбом. У  програмі  концерту абсолютно свіжа програма із новим танцювальним звучанням та перевірені улюблені хіти.

– Щоб пояснити феномен daKooka, не вистачить ані слів, ані пальців рук. І навіть просто знайомство з піснями представляє її не дуже. Потрібно долати бар’єр звукового файлу і йти на концерт. Лише там можна побачити, як вільно і розкуто тече звук, шукає оболонку для втілення натхнення і як, подібно до дружніх розмов, будується діалог між артистом на сцені і глядачем, – йдеться на Cultprostir.ua

Вона не підпадає під жодні шаблони сучасного сценічного образу. Вона не любить робити так, як “треба”. Вона робить лише те, що їй подобається і завжди по-новому, врозріз з усіма стереотипами: свіжо, оригінально, вільно.

Ніхто не веде себе настільки невимушено на концертах, як ця неймовірна дівчина. І ніякий аудіозапис не передасть ту атмосферу, яка панує на концерті.

Довіряючи творчим стихіям, daKooka здатна бути своєю і в стилі інді-поп, і в фанку, і в драм-н-бейсі, і в танцювальній електроніці, і навіть в інтерпретаціях східних мантр.

За плечима daKooka – виступи в Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині, Латвії, Литві, Білорусі та Україні, участь у фестивалях Atlas Weekend, Koktebel Jazz Festival, Kazantip, Файне Місто, Respublica, Mirum Music Fest, Global Gathering і багато іншого… Це те, що не можна пропустити!

Вхід: 150 грн – передпродаж | 200 грн – в день концерту

Квитки можна придбати:

– «Catarsis» (вул.Коперника, 9)

– «Muzzon» (ТЦ Злата Плаза, підземний комплекс)

– онлайн цілодобово: http://dakooka-rivne-2018.2event.com/uk

Зустріч концерту в Facebook: https://www.facebook.com/events/398799887268537/

Зустріч концерту в ВК: https://vk.com/dakooka_rivne_2018

Довідка: 063 733 22 28

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ