У Рівне завітав Уповноважений Президента України з прав дитини

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба прибув до рівного, аби вручити відзнаки та цінні подарунки для понад 60 учнів шкіл області. Усі вони переможці  обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії».

– Рівненщина – це приклад всій країні, що вивчення Біблії може стати потужною моделлю навчання для школярів, аби наші діти зростали в повазі до батьків і в повазі до Бога. Запровадження біблійного навчання у школі дуже важливе, і тут ваша область вже перейшла до діла, – похвалив Микола Кулеба ініціативу рівнян.

Олімпіада в школах Рівненщини проводилась вперше. До проекту одразу ж долучилось більше половини навчальних закладів, а загалом 18 тисяч учнів випробували свої знання Святого Письма. Це тільки старт і в майбутньому ми зможемо охопити усі школи області,  відзначив голова РОДА Олексій Муляренко.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба також обговорив з керівництвом адміністрації ряд робочих питань, стан реформування інтернатів, роботу соціальних служб, питання всиновлення тощо. Він зауважив, що наразі Рівненська область має найкращі в державі показники по сімейним формам виховання дітей-сиріт. Більше 94% таких діток ростуть та соціалізуються в повноцінних сім’ях.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ