У Рівному презентували виставу “Роздягайся – поговоримо”

Київський театр "Тисячоліття" презентував у Рівному всесвітньо відому комедію "Роздягайся - поговоримо", в основу якої лягла п'єса Рея Куні і Джорджа Чепмена про шлюб та його наслідки.

Сюжет вистави досить простий. Видавець дитячих книг Філіп і його дружина Джоанна Маркхем запрошені на світський раут. Партнер Філіпа – Генрі – просить у друга дозволити скористатися квартирою на час їхньої відсутності, щоб розважитися із черговою пасією – телефоністкою міс Уілкінсон.

Тим часом його дружина Лінда вмовляє Джоанну надати їй таку ж послугу: вона хоче зустрітися зі своїм шанувальником – Уолтером Пенгбергом. Ніхто з них не підозрює, що молодий дизайнер Алістер Спенлоу, який працює в цій квартирі, і покоївка Сильвія теж мають плани на квартиру. Та обставини складаються так, що Філіп вирішує залишитися вдома та скасувати призначені побачення вже неможливо.

І тут починається найцікавіше: всі плани летять шкереберть, кожен із героїв виявляється у двозначних комічних ситуаціях. Серед цієї смішної й безглуздої ситуації з’являється письменниця міс Браун, яка пропонує Філіпу вигідну співпрацю…

Загалом, романтичний вечір набуває досить пікантного характеру.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ