У Рівному розкажуть, як краще подорожувати автостопом

Рівняни можуть більше дізнатися про подорожі за кордон і почути всі переваги і недоліки від тих, хто випробував це на собі. Подію «Можливості поряд з тобою» проводить громадська організація «Фундація регіональних ініціатив – Рівне».

Захід відбудеться 2 червня о 16:00 за адресою: Льва Толстого, 3 в приміщенні РДГУ.

Прогрмама зустрічі передбачає практичні поради від досвідчених мандрівників про те, як подорожувати автостопом, як навчитися реалізувати себе там, як витрачати менше і як навчатися за кордоном.

– Я організовую даний захід, оскільки сама хочу почути корисні поради, щоб відчувати в подорожах себе впевнено і мати змогу подорожувати більше, – ділиться координатор події Віка Царьова.

Для того, щоб прийти на подію, потрібно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/rPqFZG . Вартість 25 грн.  Подія в fb https://goo.gl/e9Bxyu

ФРІ –це потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ