У Рівному шукають патронатних вихователів

Розпорядженням міського голови у лютому у Рівному запроваджено послугу патронату над дитиною.

Закладом, який організовуватиме надання послуг патронату над дитиною у м. Рівне,  визначено Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Рівне, вул. Шевченка,45, тел.: 63-63-92, 26-17-82, 62-06-06).

Працівниками центру з метою інформування населення, зокрема потенційних патронатних вихователів, проведено 5 зустрічей, зокрема у міському центрі зайнятості, територіальному центрі соціального обслуговування населення та з представниками церкви християн євангельської віри. У зустрічах взяло участь 248 осіб.

Патронат над дитиною – це одна з кращих практик альтернативного догляду за дітьми, які тимчасово залишилися без батьківської опіки.

За таку послугу вихователь має відшкодування – щомісяця отримує грошове забезпечення в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб; при влаштуванні 2-х і більше дітей, віком до 1 року, неповнолітньої вагітної, дитини з ВІЛ, грошове забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, але сумарно не перевищує 50%.

Термін перебування дитини під патронатом визначається її індивідуальними потребами та залежить від складності життєвих обставин, які спричинили її влаштування, але не має перевищувати 3 місяці.

Наразі у центрі соціальних служб шукають сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: грошове забезпечення патронатного вихователя, соціальна допомога на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

За детальною інформацією звертайтесь: Рівненський міський центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді (Рівне, вул. Шевченка,45), 26-17-82, 62-06-06 або http://www.patronat.in.ua/

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ