У Рівному шукають волонтерів для організації міських фестивалів у Любліні

Рівнян запрошують до участі у міжкультурному волонтерському проекті у Любліні, Польща. Для проекту INTERCULTURE, партнером якого є Національний університет водного господарства та природокористування, потрібні молоді люди віком 18-30 років, які хочуть розширити свій світогляд і подивитися на світ під іншим кутом. Відбір завершується 5 червня.

Енергійних та активних людей віком від 18 до 30 років запрошують для участі у європейських міжкультурних волонтерських проектах у м.Люблін.

Проект INTERCULTURE – «МІЖКУЛЬТУРА: міжнародна волонтерська діяльність для міської культури» – це проект Європейської волонтерської служби (EVS) та частина Програми Еразмус +, фінансованої Європейським Союзом. В межах проекту молодь з України запрошується до волонтерської діяльності в Любліні при організації міських фестивалів.

Європейська волонтерська служба це не тільки робота, а й унікальна можливість відвідати іншу країну та відкрити для себе її культуру, вивчити мову, цікаво провести час, знайти друзів з інших країн та відчути, як це – жити в іншому середовищі.

Що пропонує проект?

  • Дві групи волонтерів для 24 осіб (по 12 осіб із Східної та Західної України):

✓ Перша – в період з 19.07 по 21.08.2018 (34 дні перебування, з 18.07. по 22.08.2018 включно з дорогою), основна діяльність якої полягає в допомозі при організації і обслуговуванні Карнавалу Циркачів та Ягелонського ярмарку.

✓ Друга – в період з 13.09 по 29.09.2018 (17 днів перебування, з 12.09 по 30.09.2018 включно з дорогою), діяльність якої полягає в допомозі при організації і обслуговуванні Фестивалю легенд Любліна та Конгресу Ініціатив Східної Європи.

  • 2-денне навчання з управління проектами, особливо культурними, для кожної групи.

Участь у проекті можуть взяти особи віком 18-30 років, які мають дійсний закордонний паспорт.

Участь у програмі безкоштовна.

Дедлайн – 5 червня.

Звертатися у Центр розвитку іншомовної освіти – nnc-rio@nuwm.edu.ua

Детальніше читайте тут.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ