У Рівному вагітним жінкам дарували одяг

Рівненські вагітні змогли безкоштовно отримати одяг, відшитий спеціально для майбутніх матусь. Така благодійна акція відбувалась останні кілька тижнів у Рівненському обласному перинатальному центрі.

За словами керівника Рівненського перинатального центру Вікторії Єнікеєвої чимало джинсів, брюк, блузок, сарафанів й тунік у медзаклад передала рівнянка Ольга. Свого часу вона займалась пошиттям такого одягу.

–  Усі речі нові та якісні. Тому ми запропонували усім вагітним нашого міста приходити до нашого закладу й вибрати собі одяг. Крім того, є багато жінок, які потребують такої допомоги: переселенці, жінки, які опинились у складних життєвих ситуаціях, малозабезпечені родини. Зрештою, цей одяг якісний, а тому ми з радістю дарували його усім, – наголошує Вікторія Єнікеєва. – Насамперед, я дякую рівнянці, яка передала ці речі. Усі вони, без  винятку передані на потреби  вагітних жінок.

 

Частину одягу працівники Рівненського перинатального центру передали в інший заклад – Рівненський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ