У Рівному відбудеться фінал конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія»

Завтра, 14 червня, на стадіоні «Мототрек» відбудеться фінал Рівненського міського фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія». Захід організовує громадська організація «Рівняни» за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради. Початок конкурсу о 18-ій годині.

Фестиваль проходить у Рівному вже не перший рік, щороку збільшується кількість талановитих учасників. Цьогоріч відбірковий тур фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія» проходив 10 червня, в малій залі МПК «Текстильник». Участь прийняло більше сотні рівнян, а також мешканці інших населених пунктів, які навчаються, працюють у Рівному, віком від 7 до 30 років.

Оргкомітет конкурсу визначив найкращу десятку фіналістів, які мають можливість виступити на одній сцені з кумирами українського шоу-бізу. Зокрема, у рамках концерту  LUX FM Party Tour  за підтримки івент-агенції «Мегаподія, фіналасти будуть  виступатимуть з Максом Барських, Наталкою Карпою  та Іваном Наві. Розважатимуть всіх присутніх люксові ведучі – Василіса Рядних та Слава Дьомін. Всі учасники фестивалю «Ми талановиті. Мегаподія» зможуть  прийти підтримати фіналістів, а також побувати на люксовій вечірці.

Отож, запрошуємо всіх відвідати LUX FM Party Tour та підтримати талановиту молодь Рівного.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ