У Рівному відбудеться музична вистава Анастасії Янцур

27 квітня у Рівненській обласній філармонії відбудеться сольний вечір Анастасії Янцур «Обійми».

Музична вистава Анастасії Янцур «Обійми» відбудеться за участі Камерного оркестру, Заслуженого артиста України Миколи Швидківа, Павла Мищука та ансамблю сучасної хореографії «Неоданс», концертмейстер Ірина Козачук.

Довідково:

Анастасія Янцур солістка-вокалістка Рівненської обласної філармонії (сопрано).Творчий шлях почався з 6 років. Виступала у різноманітних концертах та заходах міста та області, брала участь у численних міжнародних та всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

У 2014-2015 роках працювала артисткою-вокалісткою вищої категорії у військовому оркестрі Національної Одеської військової академії. З оркестром співала в залах: Одеського оперного театру, театру музичної комедії, Одеської обласної філармонії, будинку офіцерів та багатьох інших. Виступала перед українським бійцям в АТО, в госпіталях міста, на полігонах.

У 2016 році брала участь у телевізійному шоу «Голос країни – 6» на 1+1 в команді Івана Дорна.

У цьому ж році з червоним дипломом закінчила Національну Одеську музичну академію ім. А. В. Нежданової та повернулася до Рівного. І з червня 2016 року стала солісткою камерного плану Рівненської обласної філармонії.

Гастролювала в Польщі, Італії, Німечинні, Бельгії, Голандії, Люксембурзі, Угорщині.

У репертуарі Анастасії Янцур – арії Перголезі, Скарлатті, Генделя, Глюка, Моцарта, Беліні, Верді, Доніцетті, Дворжака, Мейербера, Сен-Санса, Штрауса, Пучіні, Мінотті, Лисенка, Майбороди, Глінки, Римського-Корсакова, Дунаєвського. А також оманси: німецької музики; російської, української музики, українські народні пісні, італійська лірика, українська естрада та авторські пісні.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ