У Рівному відбувся фінал конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія»

В четвер, 14 червня, на стадіоні «Мототрек» у Рівному відбувся фінал міського фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія». Захід відбувся за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради та громадської організації «Рівняни».

Цьогоріч фінал конкурсу був по-своєму особливий. Перемогу вибoрювали учaсники, які зaйняли пeрші місця у відбіркoвих турaх та змaгалися за можливість виступити на великому концерті восени. Нагадуємо, участь у фестивалі прийняло більше сотні  рівнян, а також мешканці інших населених пунктів, які навчаються, працюють у Рівному, віком від 7 до 30 років.

Всі учасники змагались у трьох категоріях, а саме: віком від 7 до 14, від 15 до 30, а також категорія «Гурти». Переможці зможуть виступити на великому концерті «Мегаподія», який відбудеться 16 вересня на стадіоні Мототрек. Разом з ними на концерті виступатимуть – « Время и Стекло», «DILEMMA», та Оля Полякова.  Оргкомітет вибрав найкращу трійку суперфіналістів,  це: Ольга Оличенко,  Катерина Приндюк, а також запальний гурт «Mentions».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ