У Рівному відбувся кастинг моделей для модних показів FASHION TIME

У рамках підготовки 17-го сезону Першої модної події у Рівному FASHION TIME в модельному агентстві Art Models відбувся відкритий кастинг моделей. Більше 40 дівчат прийшли попитати щастя і спробувати себе в якості моделей на показах такого рівня як FASHION TIME. Для багатьох це унікальний шанс потрапити на подіум та отримати неабиякий досвід у сфері модельного бізнесу.

Цьогорічний FASHION TIME весна-літо 2018 проходитиме 30-31 березня у залі камерної та органної музики і обіцяє чимало цікавинок та ексклюзиву. Лейтмотивом 17-го сезону став подих весни і рядки із «Лісової пісні» Лесі Українки «Весна ще так ніколи не співала…». Організатори обіцяють багато нових імен та модних новинок у сфері fashion-індустрії, нестандартний потрійний подіум та формат дефіле, а також втричі більшу кількість перших рядів, аби абсолютно кожен з глядачів міг добре бачити все, що відбувається на подіумі. Крім цього, дефіле відбуватиметься під ді-джейські сети, які звучатимуть зі сцени наживо.

 

Традиційно у перший день FASHION TIME, 30 березня, пройде Відкритий конкурс модних луків «Best of Style VIII», а також покази дитячих колекцій не лише від дизайнерів з Рівного, а й з інших областей України. Другого дня, 31 березня, відбудеться Відкритий конкурс для молодих дизайнерів «1Look IV», участь у якому може взяти кожен, хто мріє стати модельєром, але досі не мав змоги і коштів створити свою колекцію одягу. Крім того, 31 березня пройдуть і усі основні покази авторських і брендових колекцій одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків не лише від постійних резидентів події, а й від гостей з інших міст.

Саме для цих показів організатори відбирають моделей, відкриваючи не тільки нові імена, але й нові можливості для моделей-початківців.

– Передовсім дівчата мають можливість спробувати себе в якості моделі і це дає їм унікальний шанс потрапити на показ такого масштабу як FASHION TIME. Крім того, що це моделі, які навчаються в нашій школі, або наші випускниці, на такі заходи приходять нові дівчата, нові обличчя. Якщо вони підходять нам по параметрах і мають деякі навики дефіле, ми пропонуємо їм долучитися до Події, – розповідає координатор Першої у Рівному модної події FASHION TIME Марія Паливода. – Крім цього, такий відкритий кастинг стимулює також і наших постійних учасників триматися у формі, бути активними, тому що професія моделі передбачає постійне удосконалення, тренування і необхідність бути на виду.

Зазвичай під час таких кастингів, розповідають організатори, вони відкривають  2-3 нових імені, але буває що і до 10 новеньких дівчат можуть отримати путівку в доросле модельне життя. Інколи це бувають справжні самородки, з яким потім займаються викладачі школи ARTmodels. А оскільки вікові обмеження моделей – від 14 років, то буває і так, що приходять і доволі дорослі дівчата, адже деяким дизайнерам для їх колекцій потрібні старші, більш сформовані моделі.

Наприклад, минулого сезону, згадують в модельному агентстві, участь у показах FASHION TIME брала мама двох доволі дорослих дітей. А нині на кастинг прийшла навіть дівчина 10 років, яка дуже хотіла взяти учать у FASHION TIME.

Організатори пояснюють, що не мають якихось суворих обмежень та критеріїв при відборі учасників – стараються по максимуму залучати всіх бажаючих, важливо, щоб дівчина вміла триматися і виглядала на подіумі гармонійно.

– Як для Рівного, ми не дотримуємось жорстких міжнародних стандартів, де модель обов’язково має бути не нижче 1,75 і відповідати чітким параметрам. Головне, щоб вони були впевнені, харизматичні і вміли гарно ходити на підборах, – додає Марія Паливода.

Наступним етапом відбору є закритий кастинг, коли відібраних моделей вже відбирають для своїх колекцій дизайнери. Адже кожен дизайнер має своє бачення колекції – комусь потрібні блондинки, комусь брюнетки тощо. При цьому одна модель може брати участь у кількох показах, адже її може обрати одразу кілька дизайнерів.

Для тих, хто пройшов кастинг, буквально наступного дня починається підготовка до показів, яка триватиме протягом двох тижнів. Для дівчат організовують майстер-класи та репетиції, де викладачі школи ARTmodels дають основи модельної майстерності.

Серед журі, яке відбирає моделей – автор ідеї, засновниця проектів компанії ARTmodels Оксана Ігас, організатори показу, викладачі дефіле. А також цього сезону для відбору моделей було запрошено і ведучу модель компанії Інну Рабченюк  – переможницю конкурсу краси «Перлина Рівного-2017».

– Ми вирішили, що цього разу можемо дати їй можливість взяти участь з другого боку подіуму, – пояснюють організатори.

Окрім, шикарного досвіду участі в найкрутішій модній події Рівного, знайомства з ексклюзивними колекціями та професійними дизайнерами, відчуття неймовірної атмосфери професійного бекстейджу індустрії краси, моди та стилю, юні моделі FASHION TIME 2018 отримають подарункові сертифікати від спонсорів та подарунки від партнерів. А також масу позитивних емоцій та можливість створити чи оновити своє портфоліо.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ