У Рівному відкрили «куточок» для туристів

Сьогодні у Рівному відкрили перший в місті туристично-інформаційний центр. Розташувався він на вулиці Соборній, неподалік пам’ятника Марії Несвицькій.

Всередині невеликого павільйону з літерою «І» туристи зможуть отримати необхідну інформацію про туристичні об’єкти міста та області. Заклад працюватиме щоденно з дев’ятої ранку до шостої вечора (з 13-ої до 14-ої – обідня перерва).

За словами начальника управління культури і туризму Рівненської міської ради Тараса Максименка, павільйон коштував місту 160 тисяч гривень. Крім того, додатково було придбане все необхідне обладнання – інформаційна стійка, телевізор, кондиціонер та інше. Загалом в Рівненській області вже є 8 подібних центрів. Вони розташовані в основних туристичних центрах краю.

– Ми ледь не передова область по розвитку туризму в Україні. Відкриття такого центру в Рівному – досить значимо і важливо, хоча є певний скептицизм у містян. Мовляв, у Рівному немає туристів. Те що ви їх не бачите і вони не штовхають вас ліктями ще не означає, що їх немає. Насправді туристів у нас в місті достатньо, – говорить Тарас Максименко.

Керуючим туристично-інформаційного центру призначили знаного на Рівненщині веломандрівника Юрія Ойцюся. Допомагатимуть йому місцеві активісти, які цікавляться туризмом та мають певні ідеї, як зробити обласний центр туристично привабливішим. Управління культури та туризму заключило з ними договір. Близько 15 тисяч гривень йтиме в місяць на зарплату двох координаторів та двох працівників ТІЦу.

Окрім отримання інформації по туристичним об’єктам, відвідувачі центру зможуть на місці замовити екскурсії по Рівному та області. Кожен турист зможе отримати інформацію про спортивні та культурні події, які відбуваються в регіоні, а також безкоштовно отримати мапу міста.

– Якщо приходить людина, в якої немає доступу до інтернету, працівник офісу може знайти потрібну інформацію і надати відомості стосовно будь-якого об’єкту, який знаходиться на Рівненщині. Ми зараз виходимо на контакт з екскурсоводами, які є в Рівному, працюємо над новими маршрутами. Вся інформація для туристів буде безкоштовною. В офісі працюватиме двоє людей, вони виходитимуть по черзі і хтось із них завжди буде на місці. Наші працівники покращуватимуть знання англійської мови. Взагалі знайти людину, яка володіє всіма необхідними навичками, в тому числі англійською мовою, досить складно у нас в місті. Ми будемо намагатися робити все, щоб цей центр був популярним і його не закрили, – зазначив керуючий Рівненським інформаційно-туристичним центром Юрій Ойцюсь.

У планах чиновників – впровадження в Рівному європейського досвіду. Зокрема, відкриття своєрідних туристичних філіалів – інформаційних стійок в супермаркетах, готелях та книгарнях. Щоб кожен гість мав можливість зручно та доступно познайомитися з містом, швидко отримавши потрібну для себе інформацію.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ