У Рівному відзначать річницю транскордонного співробітництва трьох держав

У неділю, 3 червня, у міському будинку культури Рівного (вул.Соборна, 3д) відбудуться святкування з нагоди 15-річчя транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

На рівнян та гостей міста чекає святковий концерт та безкоштовні майстер-класи з медіа-арту для підлітків. Початок заходу о 15-ій годині.

Усі охочі зможуть більше дізнатися про культуру прикордоння. Паралельно проходитимуть святкові заходи.

А вже об 18.00 розпочнеться концерт за участю гуртів «Eтно ХL», «LOS COLORADOS», «ФІОЛЕТ». Вхід на захід є безкоштовним.

Нагадаємо, Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна протягом 15 років підтримує процеси розвитку на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України шляхом фінансування різноманітних проектів. Програма фінансується ЄС у рамках Європейського Інструменту Сусідства (ЄІС) і є  найбільшою з програм ЄІС ТКС на сухопутних кордонах ЄС.

У рамках програми було залучено понад 380 млн. євро і реалізовано більше трьох сотень проектів у сфері соціальної інфраструктури, охорони здоров’я, освіти, туризму, збереження культурної спадщини, безпеки та інфраструктури пунктів перетину кордону.

Усі проекти, що фінансуються в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна, є некомерційними. Бенефіціарами проектів можуть бути органи влади, бюджетні установи, громадські організації та ін.

Більше інформації на сайті програми www.pbu2020.eu.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ