У Рівному вночі перекриють дорогу, щоб побігали благодійники

У рівному організовують третій благодійний нічний забіг RIVNE NIGHT RUN.   Проводитимуть його у суботу, 14 липня. Аби учасники забігу могли вільно пересуватися маршрутом, центральну частину міста перекриють.

Як повідомляють організатори, учасниками забігів на дистанції 1,9 км (1 коло), 5,7 км (3 кола) можуть бути рівняни та гості міста без обмежень. Щоправда, на дистанцію 1,9 км може зареєструватися не більше 140 осіб, а на 5,7 км – 80 осіб на. Реєстрація учасників до 23.59 13 липня проводитиметься  через сайт www.runstyle.net, або в день старту з 20.00 до 21.30 на місці старту в офіційному наметі Rivne Running Club. Вартість онлайн-реєстрації – 100 грн, в день забігу на місці старту – 150 грн. Всі кошти, отриманні від реєстрації, будуть спрямовані на благодійність.

Захід триватиме з 20:00 до 23:15. Оскільки маршрут бігунів пролягатиме вулицею Міцкевича, проспектом Миру та  вулицею Кавказька, зі стартом та фінішом в району Майдану Незалежності, то на час пробігу ці вулиці перекриють для проїзду автомобільним транспортом.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ