У Рівному втретє відбудеться вcеукраїнський арт-семінар КУСТ

Третій рік поспіль Рівненська обласна організація Національної спілки письменників України реалізовує культурно-мистецький проект Вcеукраїнський арт-семінар КУСТ.

З 18 по 22 липня на Рівненщині проходитиме Вcеукраїнський арт-семінар КУСТ.

Дванадцять відомих українських письменників, літературних критиків, культурно-мистецьких діячів, лауреати Шевченківської та інших всесвітньо визнаних літературних премій навчатимуть гостей та учасників семінату творити якісну, досконалу і навіть комерційно-запитову літературу.

Лекції, семінари, арт-практикуми, Поетичний Вудсток, одноденна письменницька резиденція “Гурби-2018”, звичайні спілкування за кавою чи борщем… Все це чекає відвідувачів арт-семінарту. А основне – досвід!

Серед письменників та літераторів, які очікуються цього року на КУСТІ – відомий в Україні та Європі наш земляк Олександр Ірванець, столичний гуру для молодих поетів Сергій Пантюк, королева епатажної інтимної лірики Леся Мудрак, суворий критик і літературознавець Євген Баран, відомий вітчизняний письменник з Одеси Олександр Косенко, екс-символ закарпатського літпроцесу та “експрес-наречений” Василь Кузан та інші.

Вcеукраїнський арт-семінар КУСТ проходить завдяки фінансовій та організаційній підтримці Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненській обласній раді, Національній спілці письменників України, управління культури і туризму РОДА, Рівненському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, Управління Культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Рівненської єпархії УПЦ КП та численної когорти співорганізаторів та партнерів.

Цього року організатори також обіцяють приємні зміни – видаватиметься сертифікат спільно з Рівненським інститутом післядипломної освіти!
Реєстрація триватиме до 10 липня 2018 року.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ