У Рівному взялися розвивати місто завдяки ІТ-індустрії

17 травня у Центрі комунікацій «МедіЯ» провідні ІТ-компанії міста оголосили про створення ІТ-кластеру в Рівному. Мета діяльності організації - розбудова сприятливого середовища для подальшого розвитку ІТ-індустрії в Рівному.

Основними напрямками роботи Кластеру стануть: популяризація ІТ-галузі, налагодження співпраці з навчальними закладами задля покращення якості освіти, встановлення діалогу з місцевою владою з метою покращення бізнес-клімату в місті.

  • Усі компанії-члени об’єднані спільним баченням – ми хочемо зробити наше місто комфортним для життя і роботи, а також привабливим для розвитку бізнесу. Я впевнений, що спільними зусиллями ми зміцнимо фундамент для подальшого розвитку ІТ-індустрії у Рівному, –  зазначив голова правління Rivne IT Cluster, директор розробницького центру SoftServe у Рівному Сергій Сидорчик.
  • Розвиток людського капіталу та інтелекту – це наша стратегічна ціль. Ми об’єдналися для подальшої спільної роботи над втіленням проектів у життя задля сталого розвитку Рівного, – додає радник міського голови Рівного з питань розвитку міста та інновацій Сергій Гемберг.

Ініціаторами створення кластеру виступили компанії: Selecto, Honeycomb Software, SoftServe, Zagrava Games, 32х32, Shortcute Design Bureau, Renome-Smart та Агенція сталого розвитку Рівного.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ