У “Воднику” презентують метеорит, знайдений рівнянином

Завтра, ‎12 квітня, о 12:00 на кафедрі геології та гідрології НУВГП (5-й корпус) відбудеться зустріч з унікальним космічним об’єктом - метеоритом, який був знайдений рівнянином.

Метеорит  було знайдено 18 липня 2015 року на історичних землях України поблизу Суземки, яка тепер знаходиться в межах Брянщини, нашим земляком,  рівнянином.

Цілих дев’ять місяців провадилися дослідження в Академії наук РФ.

3 січня 2017 року метеорит, який і отримав назву «Суземка», отримав підтвердження та реєстрацію у Лондоні в Міжнародному Товаристві з метеоритів і планетарних досліджень.

Камінь вагою майже десять кілограмів належить до класу атакситів. Подібних у світі віднайдено лише шість. Суземка за вагою на другому місці, а за вмістом золота на першому.  До речі, за однією із гіпотез, золото на Землю було занесене через метеорити.

Власник небесної зірки, займаючись дослідженням Суземки, вивчив про метеорити усю наявну в бібліотеках літературу, матеріали в Інтернеті і сьогодні є провідним знавцем в Краї.

Щойно стало відомо, що Суземку занесено до Енциклопедії метеорита Росії. Більше того, мова йде не просто про метеорит, а залізний метеоритний дощ.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ