В мікрорайоні «Боярка» відбудеться сімейне свято

В неділю, 10 червня, у Рівному відбудеться сімейне свято мікрорайону «Боярка». Заплановані виступи переможців фестивалю – конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія, розваги від аніматорів та ігри на батуті, караоке, аквагрим, конкурси та розіграші подарунків. Всі розваги безкоштовні.

Заплановані також спортивні змагання та сімейні естафети, котрі організовуватимуть працівники КЗ «Рівненськи  й міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»» Рівненської міської ради, а на завершення – святкова дискотека.

Організатори запрошують всіх бажаючих рівнян завітати на свято «Родинне коло», 10 червня, в мікрорайон «Боярка» ( територія між будинками Дубенська 40-44). Початок о 15 годині.

Свято відбуватиметься за сприяння Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради, а також за підтримки депутата міськради Романа Яворського, громадських організацій «Наше Тинне» та «Рівняни».

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА СВЯТА:

15:00 – початок свята: розваги на батуті, ігри та конкурси від аніматорів, дитячий аквагрим;

15:30 – святкове караоке;

16:00 – естафетні конкурси та спортивні змагання від Комунального закладу «Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення» Спорт для всіх Рівненської міської ради».

17:00- виступ переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія».

18:00 – 20:00 – святкова дискотека.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ