Діти на Рівненщині демонстрували свої знання Біблії

Рівненщина вперше приймала учасників обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії», основна мета якої – підвищення інтересу школярів до вивчення Біблії, виховання духовно-багатої та національно-свідомої особистості.

У школах області вже не один рік викладається предмет «Християнська етика» і тому, аби визначити найкращих знавців Святого письма, було прийняте рішення про організацію олімпіади. Окрім того, долучилися до змагань ще й учні, котрі самостійно читають книгу.

Найкращого знавця святого письма обирали спочатку в місті, районі чи ОТГ, а згодом – в області. Учасники – учні 3-11 класів.

Переможці районних етапів, а це близько 180 осіб, виконували тестові завдання та трактували закони Святого письма. Загалом до змагань долучилося понад 5 тисяч школярів.  Переможці олімпіади «Знавці Біблії» будуть оголошені впродовж трьох днів.

Захід було проведено завдяки Міжнародній благодійній організації «МИР» за сприяння управління освіти і науки Рівненської ОДА. Організатори зауважують, що олімпіада стане щорічною.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ