Від Хмельницького до Рівного: люди просять покарати забудовника

Сьогодні, 1 червня, відбувається третє пленарне засідання 23 сесії Рівнеради. Попри те, що у порядку денному тільки два основних питання, в залі надзвичайно багато людей, в тому числі дітей.

На сесію завітали пайовики багатостраждальної «Рівненської брами». Люди вклали гроші у квартири, однак заселитися в своє житло досі не можуть. Ошукані рівняни вимагають від депутатів Рівнеради розірвати договір між підрядником та управлінням капітального будівництва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ошукані рівняни поїхали «бомжувати» під Хмельницьку міськраду

– Всі переговори із нашим забудовником зводяться до того, що здачу нам обіцяють з місяця на місяць. Відтермінування уже тягнеться близько двох років. Поки немає жодної зданої квартири, – повідомив представник ініціативної групи пайовиків Андрій Стасюк.

Забудовником є хмельницька компанія «UBC», яка ще три роки тому почала зводити багатоповерхівку на розі вулиць Гагаріна-Костромська у Рівному, але згодом заморозила будівництво.

Обурені рівняни вчора протестували під стінами Хмельницької міської ради, а сьогодні просять підтримки у депутатів Рівнеради.

Міський голова Рівного Володимир Хомко запевнив, що готовий до співпраці з людьми.

– Думаю, там без криміналу не обійтися, – зауважив мер.

Після обговорення депутати вирішили створити тимчасову комісію.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ