Хахльов на сесії Рівнеради: «Верес» буде рівненським

До депутатів Рівнеради звернувся Олексій Хахльов, оскільки, за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, одне з питань потребує обдумування і вирішення. Тож аби потім, за словами міського голови, не гаяти часу, краще заслухати Хахльова на початку засідання.

– Отримали звернення від громадськості і представників «Вереса» про фінансову підтримку клубу. Ми можемо таку підтримку надати через субвенцію в область, разом із обласною радою. Але щоб прийняти це рішення створимо депутатську комісію, бо я не хочу це рішення приймати одноосібно, – зауважив Володимир Хомко.

Свій виступ Олексій Хахльов почав із подяк. І запевнив, що за фінансову підтримку «Верес» готовий відповідати стабільністю.

– «Верес» буде рівненський точно. Сподіваюся, із депутатською комісією напрацюємо механізми про допомогу. І відповідно будемо тішити спортивними результатами своїх вболівальників.

– Рівненський «Верес» повернеться у Рівне після того як збудують стадіон. Перереєстрація пов’язана із Атестацією в системі УЄФА. Сподіваюсь, що в наступному сезоні будемо приймати участь у єврокубках, – запевнив Хахльов.

За дорученням міського голови, комісію очолить депутат Ковалець і увійдуть до неї представники усіх фракцій.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ