Як на Рівненщині шукали квітку папороті

Цими вихідними в селі Буща Здолбунівського району пройшов відкритий етно-еко фестиваль «Буща Папороть».

Урочисте відкриття фестивалю «Буща Папороть» відбулося 6 липня. Дійство розпочалося із мистецької програми за участю творчих аматорських колективів Рівненщини. Потому відбулися купальські обрядодійства, де усі бажаючі мали змогу одягнути Марену, поводити хороводи, спустити вінки на воду та запалити купальське вогнище. І на сам кінець на гостей фестивалю чекало видовищне фаєр-шоу та етно-вечірка під зорями.

Завдяки насиченій культурно-розважальній програмі, що тривала протягом двох днів гості та учасники свята не мали часу сумувати. На території фестивалю діяв «Козацький куток»: показові виступи козацького бойового мистецтва «Спас», майстер-клас з бойового гопака, показові виступи козаків із зброєю, демонстрація козацької зброї, козацькі забави. Проводилися екскурсії, екологічною стежкою «Від Волині до Поділля», Дермансько-Острозьким національним природним парком. Та ще багато цікавих ігрових розваг, а маленьких гостей зустрічала дитяча галявина: гойдалки, ігри, майстер-класи.

Під час фестивалю діяла толока народних умільців та святковий ярмарок. Всі бажаючі могли придбати: мед, продукти бджільництва, трав’яні чаї за старовинними рецептами, а також пригоститися традиційними українськими та місцевими стравами.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ