Як вихованці недільних шкіл Рівного святкували День захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, на території Свято-Покровського собору у Рівному відбулося традиційне свято, приурочене до Дня захисту дітей - Фестиваль дитячої творчості "Я - дитина Божа".

V Фестиваль дитячої творчості “Я – дитина Божа”, присвячений темі створення світу, традиційно зібрав на подвір’ї Свято-Покровського собору чимало учасників та гостей. Участь у фестивалі взяли близько 250 дітей – вихованців недільних шкіл Рівного та пришклільних таборів.

За доброю традицією діти отримали пелюстку-путівник, за якою відвідували станції-завдання, присвячені кожному із семи днів, протягом яких Господь створив світ. Відтак “маленькі творці”  малювали, вирізали, клеїли, робили аплікації, розмальовували і навіть висаджували квіточки біля храму, згадуючи процес творення світу, появу неба і землі, дня і ночі, рослинності і небесних світил, риб, птахів, тварин і людей.

А після успішного виконання усіх завдань маленьких учасників фестивалю чекали кілька сюрпризів – зустріч із зірковою Полліанною та її тітонькою Поллі, а також перегляд вистави від народного аматорського театру “Сонях”.  Ну і звісно – солодкий стіл разом із зірковими гостями!

Отож цього року фестиваль дитячої творчості “Я – дитина Божа” був не лише наповнений глибоким духовним змістом, знаннями Біблії та символами Господньої любові до кожного з нас, але й ознаменувався знайомством із театральним мистецтвом. А ще однією особливістю свята стала його спадкоємність, адже цьогоріч на фестиваль вперше звітали випускники Недільної школи вже разом із своїми дітками.  Відтак до свята долучились і найменші його учасники – немовлятка на руках у своїх мам.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ