Яке місце в новому освітньому просторі Рівненщини займуть приватні заклади?

Закон про дошкільну освіту визначає, що всі форми власності дитячих навчальних закладів рівні. Втім, не всі приватні дошкільні навчальні заклади можуть називатися дитячими садочками. Про це йшлося на засіданні виконкому Рівнеради під час обговорення міського плану заходів на 2018-2029 в рамках реформування загальної середньої  освіти «Нова українська школа».

Як зазначає начальник управління освіти Василь Харковець, якщо, наприклад, ми бачимо на Щасливому вивіску «Дитячий садочок», то це не означає, що це дійсно є дитячий садочок.

– Адже для того щоб відкрити садочок, потрібно взяти ліцензію в обласному управлінні освіти, розробити статут, зареєструвати на території міста Рівного, і тоді ми його маємо погодити. А далі власник узгоджує з нами призначення керівника і штатний розклад, щоб ми розуміли, хто там має працювати і чи вони мають право працювати з дітьми. Те саме стосується приватних шкіл. Поки що вони до нас не зверталися, – наголосив Василь Харковець. – А коли їх перевіряє податкова, то вони зазначають, що відкривають підприємницьку діяльність і там де вид діяльності, пишуть – надання додаткових освітніх послуг, форма – виховання.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ