Яким буде пам’ятник Степану Бандері в Рівному?

Сьогодні в Міському будинку культури презентували проектні пропозиції пам’ятника Степану Бандері в Рівному. Всього до розгляду допустили сім робіт. Найкращу з них обере спеціальне журі, до складу якого входять відомі рівненські художники, скульптори, архітектори та політичні діячі.

Усі роботи – анонімні та пронумеровані. Переглянути варіанти майбутнього пам’ятника можна на першому поверсі МБК до 7 червня включно. Рівняни можуть долучитися до вибору найкращого проекту, залишаючи свої оцінки у книзі відгуків.

– У вівторок журі розпочне роботу по розгляду проектних пропозицій та допущенню їх до конкурсу. Нові роботи вже надходити не будуть, обиратимуть з-поміж тих, які вже надійшли. Ми не знаємо, хто є авторами цих робіт, тому що вони зашифровані. По кожному окремому проекту журі прийматиме рішення, – говорить заступник начальника управління містобудування та архітектури Рівнеради Василь Мельник.

Пам’ятник Степану Бандері планують встановити на перехресті вулиць Чорновола та Бандери. На цьому місці зараз знаходиться наріжний камінь провідникові ОУН. Окрім самого монументу, міські та обласні депутати хочуть облагородити прилеглу територію.

– В нас є досить велика кількість оригінальних, неповторних пропозицій. Тому роботи і для нас багато, тепер треба думати, як один із цих проектів втілити в життя. Ми всі знаємо, що виставка є, розповідаємо про неї друзям, знайомим, щоб спільно обрати найкращий варіант, – зазначив один із членів журі Юрій Осіпчук.

Підбити підсумки конкурсу та оголосити ім’я переможця планують вже наступної п’ятниці, 8 червня.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ