Житель Рівненщини проведе у колонії майже 6 років, бо розкаявся

Вироком Рокитнівського районного суду Рівненської області засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі жителя Рокитнівського району, який обвинувачувався у вчиненні корисливих злочинів проти власності.

Так, в ході досудового розслідування встановлено та під час судового розгляду підтверджено, що 29-річний житель Рокитнівського району, будучи раніше судимим, протягом серпня-листопада 2017 року незаконно заволодів транспортними засобами своїх односельців та вчинив ряд крадіжок.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно), за ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно) та за ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно та поєднане з проникненням в приміщення).

В ході судового розгляду підсудний визнав свою вину в інкримінованих йому злочинах, сприяв слідству, щиро розкаявся, у зв’язку із чим, при призначенні покарання останньому, судом, як пом’якшуючу обставину, враховано щире каяття та активне сприяння підсудного розкриттю кримінальних правопорушень.

Суд призначив покарання ближче до нижчої межі санкції, передбаченої за вказані кримінальні правопорушення. Відтак, чоловіка засудили до 5 років і 6 місяців позбавлення волі. На даний час вирок не набрав законної сили, а тому сторони кримінального провадження можуть подати апеляційну скаргу.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ