Жителька Рівненщині знайшла у себе на горищі гранату

59-річна жителька Острозького району, пораючись на горищі, знайшла підозрілий предмет. Господиня одразу ж викликала правоохоронців. Ті повідомили, що знайдений предмет не що інше, як бойова граната РГД-5 та запал з маркуванням. Гранату правоохоронці вилучи, аби згодом знищити.

Зі слів жительки Рівненщини, ймовірно граната належала її покійному чоловіку, який служив у зоні АТО.

Правоохоронці звертаються до громадян бути обережними під час виявлення будь-яких невідомих підозрілих предметів. Не проводити з ними жодних дій, не наближатися, забезпечити недопущення сторонніх осіб та одразу повідомити спецслужби – 102 або 101.

Крім того, нагадуємо, що з першого квітня в Україні та на Рівненщині зокрема розпочався місячник добровільної здачі зброї. Правоохоронці звертаються до громадян, які мають або незаконно зберігають вогнепальну, холодну зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби добровільно здати їх до поліції, аби уникнути кримінальної відповідальності. Частини 1 та 2 статті 263 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ