Жителя Рівненщини таки засудили до реального покарання

За участі працівників відділу регіональної прокуратури Апеляційним судом Рівненської області скасовано вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання 33-річному жителю м. Костопіль та засуджено до реальної міри покарання за збут амфетаміну, вчинений повторно.

У суді доведено, що чоловік з корисливих мотивів неодноразово збував місцевим жителям заборонену в обігу психотропну речовину.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 307 КК України (збут психотропних речовин, вчинений повторно), та засуджено до позбавлення волі. Одночасно суд застосував вимоги ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання із встановленням іспитового строку з покладенням певних обов’язків.

Проте, не погоджуючись із таким рішенням суду в частині призначеного покарання, що не відповідало ступеню тяжкості вчинених кримінальних правопорушень та особі обвинуваченого, прокурор оскаржив його в апеляційному порядку.

У результаті суд апеляційної інстанції погодився із доводами прокуратури щодо необґрунтованого звільнення чоловіка від відбування покарання, скасував оскаржуваний вирок у частині призначеного покарання та ухвалив нове рішення.

Відтак, обвинуваченому призначено реальне покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки з конфіскацією майна. Засудженого взято під варту одразу після оголошення Апеляційним судом Рівненської області вироку.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ