Зроблено рівнянами: на Льонокомбінаті запустили виробництво перших українських джинсів

Проект, який був мрією, став реальністю сьогодення – на Рівненському льонокомбінаті запустили джинсове виробництво. Високотехнологічне устаткування, довгі місяці підготовки і старання численного колективу підприємства, а головне - віра керівника Олега Червонюка в успіх проекту «GOLDI Jeans»  - дали плідний результат.

Шанувальники вітчизняного бренду вже можуть оцінити новий ексклюзивний продукт – довгоочікувані перші українські джинси вже наявні у мережі магазинів ТМ «GOLDI Льонокомбінат».

На жаль, рік тому, 8 червня 2017 року не стало Дмитра Червонюка – головного натхненника і керівника проекту «GOLDI Jeans». Саме Дмитро, син Олега і Галини Червонюків, власників Рівненського льонокомбінату і ТМ «Goldi – Льонокомбінат», що є на сьогодні найбільшим вітчизняним рітейлером готового одягу, став ініціатором проекту із запуску нової лінійки продукції від ТМ «GOLDI – Льонокомбінат» – «GOLDI Jeans». За його задумом це мали бути перші українські джинси вітчизняного бренду, які не поступатимуться в якості відомим європейським торговим маркам. А також – новий виток у розвитку не лише Рівненського льонокомбінату, але й усієї текстильної промисловості України.

…Минув рік і у магазинах GOLDI Льонокомбінат таки з’явилися омріяні джинси. Дмитро вкладав всю душу, енергію і знання у впровадження нової лінії виробництва, і його мрія запалила усіх, хто так чи інакше був причетним до проекту.

  

Прикро, що молоде життя обірвалося, так раптово і несподівано він залишив свою мрію на півшляху, за півкроку до успіху, втім її підхопили сотні людей, які забажали за будь-що втілити проект у життя і продовжити цю амбітну справу. Адже Льонокомбінат – єдина родина, яка завжди спільними зусиллями долає усі перешкоди і втілює сміливі задуми, не зупиняючись на досягнутому.

    

Як і завжди, на підприємстві сьогодні кипить робота, над проектом джинсового виробництва працює великий колектив.  Менеджери, технологи, дизайнери, конструктори, модельєри, фарбувальники – більше 50 працівників Льонокомбінату майже цілодобово горять роботою, долаючи виклики нових технологій, відкриваючи для себе тонкощі роботи з денімом, шліфуючи свою професійну майстерність. Адже виготовлення джинсів –  наука, яку освоюють не один рік. Тому робота над проектом GOLDI Jeans триває вже більше двох років, а колектив підприємства ставить собі все амбітніші й складніші задачі.

Льонокомбінат.

Опубліковано Олегом Червонюком 1 червня 2018 р.

Виготовляють перші українські джинси з якісної сировини найкращих європейських виробників на новому високотехнологічному обладнанні італійської фірми Tonello. Спеціалісти компанії Tonello спеціально були запрошені на Рівненський льонокомбінат для налаштування обладнання та навчання персоналу. Щоб створити якісний український продукт, який зможе скласти гідну конкуренцію популярним зарубіжним брендам, дизайнери підприємства проходили навчання за кордоном, в Італії та Венеції, переймаючи досвід у найкращих спеціалістів європейського рівня.

Але створили новинку саме наші кадри, українці, рівняни, звичайні хлопці та дівчата, що вже не один рік працюють на Рівненському льонокомбінаті. Італійські спеціалісти високо оцінили їхню вправність, кмітливість та професійні якості. На виробництві вишколюють кадри безпосередньо у процесі практичного навчання на новому обладнанні, а базові знання і практика дають свої позитивні результати.

Детальніше про стан розробки перших українських джинсів розповідає керівник джинсового виробництва, менеджер ЗЕД Рівненського льонокомбінату Тетяна Савкова:

Лінія для виробництва джинсів повністю укомплектована всім необхідним устаткуванням. Техніка підключена, проведено навчання та тренування. Безпосередньо разом з технологами від фірми-виробника ми перевірили всі технічні параметри і специфіку роботи цих машин. Окрім того, що ми закупили обладнання і сам проект на джинсову обробку, ми володіємо й технологією джинсового виробництва. Адже тканину для пошиття джинсів попередньо потрібно довести до «робочого» стану, опрацювати на спеціальному обладнанні і лиш тоді сировина перетвориться у матеріал, який можна використовувати для змодельованих образів.

На нових сучасних машинах компанії Tonello наразі працюють три спеціалісти з Рівного –  Владислав Жданюк, Олександр Шевчук та Михайло Садовнік. Незважаючи на молодий вік, всі вони – компетентні працівники виробництва, проте сьогодні завзято освоюють нові технології, відточують вправність і прагнуть розвивати власну професійну майстерність, щоб представити українцям якісний вітчизняний денім:

Льонокомбінат.

Опубліковано Олегом Червонюком 1 червня 2018 р.

Горді тим, що ми перші на українському ринку, хто робить джинси. Українці будуть носити свій якісний продукт, – зауважує Владислав Жданюк. – Я працюю тут вже 7 років, спочатку у в’язальному цеху, потім перейшов у фарбувальний і ось новий етап – джинсове виробництво. Щоб вийти на високий рівень, потрібен не один рік, але ми щодня вдосконалюємо свої вміння, вивчаємо технологічні можливості устаткування, щоб можна було підібрати свої рецептури. Кожен з нас вже може працювати на будь-якій з цих машин, виконувати всі процеси. Я гадав, що буде складніше, а виявилось, що техніка відразу піддалась.

Владислав захоплений новим обладнанням і процесом роботи на ньому – каже, працює тихо, має багато можливостей.

Поки вийде готовий продукт, зразки проходять декілька етапів обробки. На цій машині ми оприскуємо тканину спеціальною сумішшю, далі робимо згини і заправляємо в іншу, щоб утворились заломи біля кишень. Під температурою, інфрачервоним світлом відбувається обробка і ми порівнюємо зразки, найкращий піде на повноцінне виробництво.

Важливо також, що машини підключені до технічного сервісу компанії-виробника Tonello 24/7, тож у разі виникнення технічних помилок у роботі обладнання несправність можна виправити у віддаленому доступі.

Щодо моделей джинсів, які сьогодні пропонує ТМ «GOLDI – Льонокомбінат», то спочатку, обіцяють рівненські фахівці, це буде класика. Згодом же освоюватимуть й інші технології та рецептури.

Про власні формули у дизайні говорити дуже рано. Ми розпочнемо з базового, з класики. Тканину, передусім, потрібно вивчити, як вона себе проявить у процесі обробки, на різних етапах. З досвідом приходить знання, коли знатимемо всі ефекти досконало – будемо втілювати власні рецепти. На сьогодні розроблено три жіночі та одна чоловіча модель, надалі виробництво нарощуватиме потужності і розширюватиме асортимент, – додає Тетяна Савкова.

На Рівненському льонокомбінаті тестують обладнання, перші зразки джинсів.

Опубліковано Голосно 7 червня 2018 р.

Протягом останніх двох тижнів фахівці виробництва ретельно вивчають роботу лазера з різними частинами тканини, адже це ювелірна робота, і кінцевий ефект залежить від найменших дрібниць. Дизайнер Дарина Уманець наразі зосереджена на тонкощах, як і  наскільки сильно потрібно пропалити тканину лазером, щоб не пошкодити її. Втім, нанесення елементів дизайну – потертостей, узорів тощо здійснюється як лазером, так і вручну. Тетяна пояснює, що дрібні елементи все ще робляться вручну, і лазер їх не заміняє.

Льонокомбінат .

Опубліковано Олегом Червонюком 30 травня 2018 р.

До слова, на виробництві є машина, яка в екологічних цілях очищує воду озоном, також вона може здійснювати відбілювання самого джинсу озоном, це окрема технологія і на підприємстві  її вже освоюють.

За добу нова джинсова лінія може випускати близько тисячі одиниць моделей. Нові українські джинси вже можна придбати в мережі магазинів ТМ «GOLDI – Льонокомбінат» по всій Україні, яка налічує 26 точок продажу,  а також на сайті інтернет-магазину ЛЬОНОКОМБІНАТ

Рівненський льонокомбінат обрав шлях зростання та розвитку, і впевнено рухається в цьому напрямку. Майбутнє текстильної промисловості у надійних руках рівненських спеціалістів.

Автор: Олеся Олійник

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ